سوالات متداول

اکوسیستم سرمایه گذاری خطر پذیر چیست؟

اکوسیستم سرمایه‌گذاری خطر پذیر با هدف پرکردن شکاف مالی شرکت‌های نوپا که ایده آن‌ها توانایی لازم برای تجاری سازی دارد فعالیت می‌کند. سرمایه های خطر پذیر روی سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی ، جوان و با رشد سریع متمرکز است.

سرمایه گذاران خطرپذیر چه نوع سرمایه گذاران هستند؟

سرمایه گذاران خطرپذیر سرمایه گذاران حرفه ای هستند که در زمینه تأمین بودجه و ایجاد شرکت های نوآور و جوان تخصص دارند. سرمایه گذاران خطرپذیر ، سرمایه گذاران بلند مدت هستند که با تمام سرمایه گذاری های خود رویکرد عملی دارند و برای ایجاد شرکت های بزرگ با تیم های مدیریت کارآفرینی فعالانه کار می کنند.

صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر چیست؟

یک صندوق سرمایه گذاری که پول سرمایه گذاران متقاضی را در شرکت های نوپا و کوچک و متوسط ​​با پتانسیل رشد قوی را مدیریت می کند. این سرمایه گذاری ها به طور کلی به عنوان فرصت های پر خطر / با بازده بالا مشخص می شوند.

چرا مشاغل کوچک به دنبال تأمین مالی هستند؟

مشاغل کوچک به چهار دلیل اصلی وام می گیرند: شروع کار ، خرید موجودی کالا ، گسترش تجارت و تقویت بنیان مالی شرکت. شرکتها بسته به هدف مورد نظر ، روشهای مختلف تأمین مالی را انتخاب می کنند. گزینه های تأمین مالی مشاغل کوچک معمولاً به دو دسته بدهی و حقوق صاحبان سهام تقسیم می شوند. منابع غیر متعارف دیگر نیز می توانند نقشی اساسی در تأمین نیازهای مالی یک شرکت داشته باشند.

سرمایه گذار خطرپذیر چه نوع موقعیتی را در اختیار دارد؟

پس از سرمایه گذاری ، باید به سرمایه گذار خطرپذیر به عنوان یک شریک نگاه شود. از نظر موقعیت مدیریتی فوق الذکر ، این ممکن است به صورت صندلی در هیئت مدیره شرکت یا از طریق کمک به تصمیمات مدیریت باشد.

در چه نوع شرکت هایی سرمایه گذاری می کنید؟

چگونه تشخیص بدهم شرکت من گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری شما می‌باشد؟

در چه زمینه هایی سرمایه گذاری می کنید؟

چقدر معمولاً سرمایه گذاری می کنید؟

شرکتم را چگونه به شما معرفی کنم؟

فقط لازم است در سایت عضو شوید و فرم‌هایی که متناسب با کسب و کارتان است را برای ما پر کنید و در پروفایل خود آپلود کنید.

معیارهای شما هنگام ارزیابی یک سرمایه گذاری احتمالی چیست؟

بررسی موشکافانه ما بر چهار پایه مشتریان،پتانسیل،محصول و برنامه استوار است.ما به دنبال موسساتی هستیم که بینش منحصر به فردی نسبت به یک مشکل دارند،بازاربزرگ و قابل رشد را هدف می‌گیرند،در ساخت یک محصول برجسته و تجربه مشتری وسواس دارند و همچنین برنامه منحصر به فردی برای ایجاد ارزش برای خود خلق کرده اند.

پس از سرمایه گذاری چگونه به شرکت ها کمک می کنید؟

ما به عنوان یک تیم جمعی فعالیت میکنیم به این معنی است که بنیان‌گذاران به دانش،تجربه و شبکه افراد همه تیم ما دسترسی دارند. از نظر تکنیکی ما میتوانیم در هیئت مدیره حضور داشته باشیم و در اولویت ها، استخدام‌ها،کمک در برنامه‌ریزی محصول و بازار،معرفی مشتری و… همراه شما باشیم.اگرچه ما همیشه پاسخی نخواهیم داشت،اما در این موارد شخصی را می‌شناسیم که پاسخ قابل استنادی می‌دهد. شاید مهمتر از همه ، ما در اینجا هستیم تا از بنیانگذاران خود در طول پستی و بلندی های شروع کار حمایت کنیم. ما می دانیم که اداره یک شرکت نوپا سخت است. ما نمی خواهیم بشنویم که همه چیز عالی و مرتب است. ما می خواهیم بدانیم که حال شما چطور است.

آیا استخدام می کنید؟

ما یک تیم هدفمند کوچک هستیم اما امیدوارم در آینده هم تیمی های جذاب و جذاب جدیدی اضافه کنیم. اگر فکر می‌کنید جای شما در تیم ما خالی است لطفا برای ما پیام بگذارید و از خودتان برایمان بیشتر بگویید.